Serwis Compal – oferuje naprawy pogwarancyjne laptopów Compal. Skuteczny serwis komputerów marki Compal działający w systemie wysyłkowym Door to Door. Zadzwoń do Nas – przedstaw problem jaki występuje z laptopem Compal – zorganizujemy transport do Centrum Serwisowego BajtKomp. Naprawiony laptop wróci do Ciebie przywieziony przez kuriera.

Naprawa laptopów Compal – Najczęstsze usterki

Do serwisu laptopów Compal trafiają urządzenia z różnymi usterkami. Technicy pracujący w serwisie zdiagnozowali ich i naprawili bardzo dużo. Powstała więc lista najczęściej występujących objawów, które sugerują awarię laptopa Compal.

Laptop Compal nie działa, nie reaguje na włącznik, nie wyświetla obrazu (brak obrazu), nie włącza się. Na ekranie wyświetlają się krzaczki, artefakty, linie lub pasy. Laptop wolno pracuje, zawiesza się, wyłącza samoczynnie.

Natomiast z usterek mechanicznych w laptopach Compal bardzo często występują: złamany zatarty zawias, wyłamane gniazdo zasilania, wyrwane klawisze klawiatury, wyłamane uszkodzone gniazdo USB, LAN, HDMI, zatarty hałasujący wentylator, zbita uszkodzona matryca, wyłamana obudowa.

Kolejnym typem uszkodzeń są awarie systemów operacyjnych najczęściej laptop Compal nie włącza się, zawiesza się, wyświetla Blue Screen (niebieski ekran z kodami błędów). W wielu przypadkach problemy z systemami operacyjnymi wynikają z występowania wirusów.

Serwis laptopów Compal – Najczęściej naprawiane modele

Serwis Compal zajmuje się naprawą wszystkich modelów laptopów Compal. Gdy laptop trafi do Naszego centrum serwisowego sprawdzamy rodzaj usterki, zweryfikujemy dostępność ewentualnych części, możliwość jej naprawy w tym jej opłacalność. Poniżej znajdziesz listę modeli, które najczęściej trafiają do naprawy w Naszym serwisie laptopów Compal.

Compal EL80, EL81, FL90, FL92, GL30, GL31, HEL80, HEL81, HGL30, HGL31, JFT00, JFT00