Serwis komputerowy, którego zadaniem jest skuteczna naprawa komputerów stacjonarnych. Zawsze gdy zauważysz niepokojące oznaki w działaniu komputera, zadzwoń do Naszego serwisu komputerowego. Konsultant zbierze wywiad i wyśle kuriera po odbiór komputera, który uległ awarii. W serwisie komputerowym technicy wykonają diagnostykę komponentów komputera celem ustalenia problemu nieprawidłowej pracy urządzenia. Naprawa komputera zostanie zrealizowana jak najszybciej – w pełni działający serwis komputerowy odeśle do Ciebie przesyłką, którą dostarczy kurier.

Serwis komputerowy – naprawa popularnych uszkodzeń

Przez wiele lat działalności serwisu komputerowego poznaliśmy wiele usterek komputerów stacjonarnych. Wiele z nich potrafimy w szybki sposób diagnozować, czasami już na pierwszy rzut oka. Tak właśnie działa Nasze doświadczenie zdobyte podczas napraw komputerów stacjonarnych. Na podstawie tak zebranych danych z życia serwisanta powstała poniższa lista najczęściej występujących objawów awarii komputerów. Zauważyłeś niepokojące objawy w działaniu sprzętu komputerowego – zadzwoń do Nas – naprawimy komputer.

Komputer nie działa, nie reaguje na włącznik, nie wyświetla obrazu (brak obrazu), nie włącza się. Na ekranie komputera wyświetlają się krzaczki, artefakty, linie lub pasy. Komputer wolno pracuje, zawiesza się, wyłącza samoczynnie.

Natomiast z usterek mechanicznych, które naprawiamy w komputerach stacjonarnych w serwisie bardzo często występują: awaria zasilacza, zatarty hałasujący wentylator, problem z pamięcią RAM, awaria karty graficznej, płyty głównej, napędu optycznego, napędu DVD, napędu CD, dysku twardego, przegrzewanie się podzespołów, uszkodzony monitor, monitor się nie włącza, nie wyświetla obrazu, brak obrazu, wyświetlają się pasy, linie, artefakty, krzaczki.

Kolejnym typem uszkodzeń w komputerach, które trafiają do serwisu są awarie systemów operacyjnych najczęściej komputer, który uległ takiej awarii nie włącza się, zawiesza się, wyświetla Blue Screen (niebieski ekran z kodami błędów). Często problemy z systemami operacyjnymi wynikają z wirusów, które zainfekowały komputer.

Naprawa komputerów z różnych miejscowości

W Naszym serwisie komputerowym bez problemu naprawiamy komputery z obszaru całej Polski. Jesteśmy w stanie odebrać komputer do naprawy z każdej, nawet najmniejszej miejscowości. Konsultant po przyjęciu zgłoszenia wyśle do Ciebie kuriera po odbiór sprzętu, który zostanie dostarczony do Naszego serwisu komputerowego. Technicy przeprowadzą diagnozę i naprawę komputera. Gotowy do ponownego użytkowania komputer zostanie odesłany do Ciebie za pomocą firmy kurierskiej.

województwo podlaskie

Augustów, Lipsk, Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Michałowo, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Bielsk Podlaski, Brańsk, Grajewo, Rajgród, Szczuczyn, Hajnówka, Kleszczele, Kolno, Stawiski, Jedwabne, Nowogród, Goniądz, Knyszyn, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Drohiczyn, Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola, Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo, Zambrów, Białystok, Łomża, Suwałki